Wodecki Twist po raz pierwszy w Łodzi

5 edycja koncertów z cyklu “Wodecki Twist” zawitała do Łodzi. Łódzka Wytwórnia została wyprzedana do ostatniego krzesła.

Zbigniew Wodecki został zapamiętany jako artysta wielkiego formatu, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer. Jego największe hity skradły serca Polaków i do dziś są mocno popularne. Uwielbiane przez wszystkie pokolenia “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Zacznij od Bacha”, “Pszczółka Maja”, “Lubię wracać tam gdzie byłem”, “Rzuć to wszystko co złe”, “Oczarowanie” – to jedne z najbardziej popularnych hitów artysty, które do dziś emitowane są w radiu i słuchane przez tłumy. Te piosenki także dzisiejszego wieczora mogła wysłuchać łódzka publiczność.

Niesamowity klimat i oprawa koncertu przypadła do gustu przybyłej publiczności. Rozglądając się po widowni, nie dało się nie zauważyć wzruszenia wśród słuchaczy. 

Trasa koncertowa poświęcona Zbigniewowi Wodeckiemu zorganizowana przez agencję Follow The Step cieszy się w całej Polsce ogromną popularnością. Łodzi, jak i w wielu innych miastach bilety na to wydarzenie zostały wyprzedane. Nic w tym dziwnego, wszak nie często łodzianie mają okazję podczas jednego koncertu podziwiać tylu gwiazd polskiej muzyki. W tym roku na scenie Wytwórni wystąpili: Basaach, Kuba Badach, Alicja Majewska, Tomasz Organek, Paulina Przybysz i Sławek Uniatowski, który z repertuarem Wodeckiego występuje od wielu lat.

Podziel się swoją opinią ;)