Wojtek Cugowski powraca z nowym singlem

Po blisko 25 latach kariery Wojtek Cugowski, znakomity gitarzysta, wokalista i kompozytor, którego znamy, chociażby z zespołu Bracia i projektu Cugowscy, debiutuje płytą solową!

Album zapowiada singlowa piosenka “Nie czekaj na znak”, w której znajdziemy wszystko to, co Wojtek w muzyce kocha najbardziej. Piękne melodie, ambitny pop, rock i klasyczne heavy – takie granie od zawsze jest bliskie sercu Cugowskiego. Bliskie jest również muzykom, z którymi Wojtek współpracował przy solowym debiucie.

Tomek Gołąb i Marcin Limek są współautorami muzyki do singla “Nie czekaj na znak”. Tekst jest dziełem Wojtka Cugowskiego. Piosenka ma proste, ale jakże ważne przesłanie – nigdy się nie poddawać, wbrew opiniom otoczenia oraz innym przeciwnościom losu należy dążyć do wyznaczonego celu, bo czas nie stoi w miejscu. “Nie zwlekaj i walcz, bo czasu jest tak niewiele” – śpiewa w refrenie Wojtek. Kompozycja stylistycznie znajduje się na przecięciu najwyższej jakości popu i rocka, w stylu The Goo Goo Dolls, Bryana Adamsa, czy uwielbianego przez Wojtka Whitesnake.

“Mam nadzieję, że pierwsza piosenka z nadchodzącej płyty przypadnie Wam do gustu. Jestem pewien, że w przyszłym roku spotkamy się na koncertach promujących nową płytę. Tego Wam i sobie życzę”

Wojtek Cugowski

Album ukaże się na wiosnę 2021 roku. Fani talentu Wojtka, którzy obserwują jego muzyczną karierę, na pewno nie będą zawiedzeni.

“Co mogę powiedzieć na pewno: będzie sporo rocka, sporo gitar, również brzmienia akustyczne, ale szczególnie chciałbym zadbać o to, żeby pojawiły się dobre melodie. To jest to, co bardzo cenię w muzyce”

dodaje Wojtek

Podziel się swoją opinią ;)