Wytęż wzrok na nowy teledysk Dominiki Kundery

Pierwszego września do sieci trafił długo wyczekiwany utwór od Dominiki Kundery. Tym razem wokalistka postawiła na swoją własną kompozycję zarówno tekstową jak i muzyczną.

Utwór „Obudź się” ma wzbudzić w słuchaczu refleksję nad sobą i przyjmowaniem od innych słów, których nie warto brać do siebie. Kompozycji towarzyszy teledysk nakręcony w stolicy Islandii, gdzie obecnie mieszka wokalistka. Dominika planuje tam rozpropagować polskie utwory i rodzimą kulturę, gdyż Polacy na Islandii są największą mniejszością narodową na wyspie.

Dominika Kundera – wokalista pochodząca z Przemyśla. Przez 12 lat mieszkała w Rzeszowie, gdzie w branży muzycznej w 2013 roku pojawiła wraz z zespołem Drumcondra  W późniejszym czasie, wraz z Radkiem Klesykiem założyła formacje FatStuFF, z którą obecnie planuje wydać drugą płytę. Już na początku istnienia kapela zaczęła odnosić małe sukcesy m.in. 3 miejsce w konkursie Muzyka ze Strychów w 2015 czy nagroda publiczności podczas Rockowej Nocy tego samego roku. 

W 2020 zwariowane pączki obchodziły swoje 5-lecie co dosyć głośno odbiło się w sieci i lokalnych mediach. Wokalistka zespołowo porusza się w klimatach groove i metalu jednak jako solistka upodobała sobie brzmienia gitarowe oscylujące w klimacie ballad o alternatywnym charakterze. Dominika chętnie podejmuje współpracę z innymi muzykami o czym świadczą między innymi trzy edycję WRZUĆ PIĄTAKA NA ZWIERZAKA, organizowane przez Ewę Kropkę na wsparcie schronisk dla zwierząt. 

Dominika w swojej twórczości nie tylko zajmuje się komponowaniem muzyki, ale również pisze teksty, wiersze czy chociażby jest w trakcie tworzenia jej pierwszej książki.

Mocno trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w promowaniu polskiej muzyki poza granicami polski.

Podziel się swoją opinią ;)