Z półki Case Studio: Julia Kwiatkowska

Julia Kwiatkowska, utalentowana wokalistka, która swoją muzyczną działalność prowadzi od najmłodszych lat. Dziś premiera jej najnowszego singla.

Jej kariera zaczęła nabierać tempa od 2018 roku, kiedy to opublikowała swój pierwszy cover na platformie YouTube. Śpiewała w dwóch zespołach ze swojego rodzinnego miasta: Therivers oraz Grejpfrut. Jednak postanowiła skupić się na budowaniu swojej solowej kariery.

W 2018 roku wzięła udział w konkursie muzycznym WTYS. Ten występ zaowocował wydaniem debiutanckiego singla pod tytułem „Serce siłą”. Wokalistka prężnie rozwija swoje media społecznościowe, możemy ją znaleźć na Instagramie, YouTube oraz na Tiktoku, gdzie jej działalność muzyczną śledzi prawie 70 tysięcy osób!

W 2020 roku Julia wzięła udział w konkursie Talentobranie. Dzięki szansie, jaką dał jej konkurs, mogła nagrać piosenkę w duecie z Gosią Andrzejewicz.

Właśnie teraz w świat poszedł jej najnowszy singiel „Daleko”.

To początek współpracy z Case Studio. Wytwórnia z Aleksandrowa Łódzkiego przyzwyczaiła nas do mocnego rocka i metalu, do produkcji bardzo dynamicznych, a tutaj mamy zupełnie piosenki z innej bajki.

Produkcja ta jest zatem dla Case Studio odmianą gatunkową.
Po płytach mocno rockowych oraz metalowych (Fatum, Internal Quiet, Bright Ophidia) katalog Case Studio wzbogacił się o artystkę i piosenki w kategorii ‘pop’, zachowując oczywiście wysoką jakość nagrania, co jest stałym i nieocenionym atutem wytwórni.

Wokalistka mówi, że ta piosenka, to nowy początek, nowa podróż muzyczna. Teraz podstawowe pytanie, skąd wzięła się jej pasja? Odpowiedź jest prosta: od taty, który od najmłodszych lat zarażał ją miłością do muzyki.

Tutaj kupisz nagranie “Daleko”:
https://case-studio.pl/product/julia-kwiatkowska-daleko/

Podziel się swoją opinią ;)