Zalewski charytatywnie: gadżety z klipu do “TYLKO NOCĄ” na licytacjach

Singiel “Tylko Nocą” promuje trzeci solowy, autorski album Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany “Zabawa”. Płyta ukaże się już tej jesieni. W ramach promocji najnowszego materiału na allegro.pl pojawił się limitowany nocny merch artysty oraz gratka dla największych fanów – gadżety z teledysku.

Miniony piątek przyniósł nam pierwszy, długo wyczekiwany zwiastun najnowszego wydawnictwa Krzysztofa Zalewskiego. Zupełnie nowe oblicze muzyczne jakie artysta serwuje nam w utworze “Tylko Nocą” przyniosło tyle zaskoczenia co zachwytów. Te same odczucia możemy przypisać teledyskowi, który mu towarzyszy w którym muzyk objawia swoje taneczne talenty.

Ważnym elementem klipu są wcześniej wspomniane rekwizyty – pałeczki oraz kubik z towarzyszącą od lat Krzysztofowi meduzą, które od wczorajszych późnych godzin wieczornych stały się przedmiotem aukcji z których dochód zostanie przekazany na cele charytatywne – zysk przekazany zostanie na rzecz Fundacji Z Serca Dla Serca. Fundacja ta potrzebuje teraz środków na budowę Domu Hospicyjnego dla dzieci w Zaleszanach. To właśnie tutaj dzieci chore na nowotwory będą mogły odnaleźć swoją oazę spokoju, spędzić swój czas z najbliższymi i spełniać dziecięce marzenia.


PODŚWIETLANY KUBIK Z MEDUZĄ – licytuj

“W klipie Krzysztofa Zalewskiego „Tylko Nocą” kubik odgrywa ważną rolę. Jest portalem do innego, tajemniczego świata. Kubik, który zbudowaliśmy na potrzeby klipu jest za duży, żeby przesłać go do Was w paczce. Dlatego przygotowaliśmy kubik-lampkę, w której wnętrzu znajduje się symbol meduzy. Całość jest podświetlana. To jedyny egzemplarz na świecie, drugiego nie będzie. W dodatku podpisany przez Krzysztofa.”

This slideshow requires JavaScript.

PAŁECZKI PERKUSYJNE – licytuj

“Ci z Was, którzy oglądali teledysk do utworu Krzysztofa Zalewskiego wiedzą „Tylko Nocą” na pewno zapamiętali sekwencję, w której artysta wybija rytm pałkami na świecącym w lesie instrumencie. Przekazujemy na aukcję charytatywną te świecące przy każdym uderzeniu pałki perkusyjne.”

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Zalef.Krzysztof/?ref=br_rs

Instagram: https://www.instagram.com/zalewskiofficial/

Podziel się swoją opinią ;)