Zapraszamy na koncert Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka w Łodzi

Zapraszamy na szczególny, niezwykle intymny koncert Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka, który odbędzie się 21 grudnia w Teatrze Muzycznym w Łodzi

To koncert, który zapewni chwilę oddechu od przedświątecznego pośpiechu. Usłyszymy podczas niego świąteczne szlagiery, przywołujące klimat ciepłych, radosnych, rodzinnych świąt.

Trasa koncertowa Jeszcze zanim Święta ruszyła 3 grudnia i obejmuje 15 koncertów. To trasa promującą album, który ukazał się 17 listopada.

Święta w naszym domu zaczynają się od…muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Dzień jeden w roku”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulejże, mi lulej” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Najpierw wejdziemy do Waszych domów, żeby wyciągnąć Was z nich na przedświąteczne koncerty. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez całe Święta.

Wyjątkowo, tak właśnie złożymy Wam życzenia. Pomyślicie może, że to dużo, dużo zbyt wcześnie. A co tam. Wesołych Świąt! – tak Andrzej Piaseczny mówi o projekcie.

Podziel się swoją opinią ;)