Zespół GOYA otwiera swój “ROZDZIAŁ VIII”

“Rozdział VIII” jest sumą inspiracji muzyką lat 90, na której zespół się wychował i która miała na niego największy wpływ. 

Najnowszy album zespołu GOYA to ukłon w kierunku idoli muzycznych zespołu, którzy tworzyli pop na najwyższym poziomie. Są to między innymi: Fleetwood Mac, Annie Lennox, Kate Bush i wielu innych. Płyta powstała w bardzo lajtowej, bezkompromisowej atmosferze, bez gonitwy za trendami. Jest to popowy, spójny album złożony z 11 historii o miłości i różnych jej aspektach. Teksty są wycinkami z życia codziennego, wraz z jego rozterkami, wzlotami i upadkami.

Jedną z tych historii jest utwór promujący album JANE AUSTEN, do którego powstał klimatyczny teledysk nawiązujący stylizacjami do powieści tytułowej, angielskiej pisarki Jane Austen.

GOYA to zespół, który w latach 2000 miał swój rozkwit. „Smak Słów” oraz utwór do filmu „Tylko mnie Kochaj” to ponadczasowe przeboje, których słuchamy po dziś dzień.

Album dostępny na kulturalnmysklep.pl oraz empik.com:

https://kulturalnysklep.pl/tra-pol-12234-Goya.html


Cały album będzie można usłyszeć na koncercie promocyjnym w Food Town w Fabryce Norblina już 2 kwietnia. Limitowana ilość biletów.

Wydarzenie: https://fb.me/e/3idi3mXuO ; Bilety: https://sklep.ebilet.pl/17732923532771508

A także Eventim.pl | Going! | sieć sklepów Empik |

Patron koncertu oraz płyty: Radio Złote Przeboje

Współorganizacja: Food Towna / Fabryka Norblina

Mecenas koncertu: Związek Artystów Wykonawców STOART

Podziel się swoją opinią ;)