Zespół Kwadra: „Nów” debiutancka płyta w cyfrowej sprzedaży od 15 kwietnia

Już za kilka dni do sprzedaży cyfrowej trafi debiutancki album „Nów” zespołu KWADRA.  Od 15 kwietnia będziecie mogli jej szukać m.in. na Spotify, iTunes, Deezer, Googleplay, czy amazon.


Zespół powstał w  2014 roku jako odpowiedź na wewnętrzną chęć stworzenia hybrydy dynamiki i melodii w alternatywnej obudowie.

Członkowie Kwadry mają na swoim koncie trasy koncertowe z takimi zespołami jak Acid Drinkers, Hunter, Jesus Chrysler Suicide, Corruption, None i innymi, udział w polskich i zagranicznych festiwalach, nagrania studyjne i wydawnictwa płytowe.

Zespół do tej pory wydał mini album Kwadra EP (2015) był finalistą ROCK RADIO WARSAW ORLEN MARATHON FESTIWAL (2016) oraz półfinalistą AntyFest AntyRadia (2017).


„Zespół złożony z czterech facetów dla których muzyka jest ważną częścią składową życia. Każdy z nas jest inny i może dzięki temu każdy dokłada kawałek swojej pasji i fascynacji w muzykę którą tworzymy. A tworzymy ją od dawna – choć KWADRA jest czymś nowym – nową, wspólną formą ekspresji.  Nasza muzyka jest ciężka, dynamiczna i pełna mocy, ale w KWADRĘ włożyliśmy też harmonię melodii i spokoju, aby móc w pełni delektować się potęgą instrumentów i głosów…” – mówią o sobie.


Kwadra to:
Jarosław Łabaj – wokal
Lech Wehyński – gitara
Maciej Budner – bas,wokal, gitara akustyczna
Jarosław Łapczyński – bębny

 


Zobacz więcej:

KWADRA – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.