Ziela prezentuje debiutancką EPkę i klip do piosenki “Fajki”

Duet Ziela tworzony przez Julię Zielińską i Patryka Kienasta przy współpracy z Jazzboy Records wydał debiutancką EPkę – “EP1”, którą promuje piosenka pod tytułem “Fajki”. W teledysku, który przygotował Krzysiek Ostrowski wystąpili min. Kortez, Lech Janerka, Olek Świerkot oraz Bartosz Dziedzic.

Płyta zawiera cztery utwory, które zostały wyprodukowane przez Łukasza Olejarczyka oraz Patryka Kienasta. Nagrania powstały w przeciągu roku, od grudnia 2017 do grudnia 2018, w domowych studyjkach Julki i Patryka w Gdańsku. W styczniu 2019 roku ostateczny szlif całości nadał właśnie Łukasz w warszawskim Studio U22.

“Poznaliśmy się we wrześniu 2017 w Świeciu. Dość przypadkiem trafiłem na ich próbę. Julita właśnie śpiewała “Fajki” i trochę mnie wgniotło… Kilkanaście miesięcy później zjedliśmy żurek i podpisaliśmy stosowne kwity. Dostałem od Nich materiał na dwie EPki i nie mogę się doczekać kiedy będę mógł się nimi podzielić. Szanowni Państwo oto Ziela- damsko-męski duet z Gdańska!” (Paweł Jóźwicki, Jazzboy Records)


“EP1” dostępne we wszystkich serwisach cyfrowych oraz w wersji fizycznej w Sklepie Internetowym Jazzboy:

 http://sklepjazzboy.pl/pl/p/Ziela-EP1/88

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcęj:

Fb: https://www.facebook.com/zielazespol/

www: http://www.jazzboy.pl/