[FOTORELACJA] Lebowski w łódzkim TU

Łódzki klub TU, to miejsce bardzo klimatyczne. Dzięki swojej lokalizacji i atmosferze, nie da się go pomylić z żadnym innym w mieście. Miejscówka wprost idealna dla Muzykoholika, który koncerty z muzyką na żywo wprost uwielbia.


W sobotni wieczór (11.05.2019) na scenie łódzkiego TU, wystąpił zjawiskowy zespół Lebowski. Grupa ze Szczecina zagrała koncert, zaliczany do trasy promującej najnowsze wydawnictwo – płytę “Galactica”.

Trzeci z kolei krążek, to doskonała kompozycja instrumentarium, w skład którego wchodzą gitary, perkusja i syntezatory. Utwory całkowicie pozbawione ścieżki wokalnej, tworzą podczas koncertów niepowtarzalną atmosferę.

Tym razem także Lebowski nie zawiódł! Widownia zgromadzona w klubie, garściami czerpała muzykę płynącą ze sceny. Kameralne koncerty mają tą zaletę, że podczas każdego występu można z muzykami i ich twórczością być nieprzyzwoicie blisko.

Na koniec wieczoru każdy, z przybyłych gości mógł z członkami zespołu, chwilę porozmawiać, zebrać autografy lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.


This slideshow requires JavaScript.

FOT. Karolina Filarczyk


Podczas koncertu zespół wystąpił w składzie: Marcin Grzegorczyk – guitars, Marcin Luczaj – synths, Ryszard Labul – bass, Krzysztof Pakuła – drums


Trasa koncertowa nadal trwa! Jeśli jesteście ciekawi jak brzmi na żywo projekt Lebowski, zapraszamy na stronę oficjalną zespołu.


Zobaczcie więcej:

Oficjalna strona

Facebook

You Tube

Spotify

TU – Facebook