ZUMI i TABB przedstawiają „Mało”

Songwriterka i wokalistka ZUMI nie zwalnia tempa i wydaje kolejny singiel. Za produkcję „Mało” odpowiada znany producent TABB. Czy to wakacyjny numer?

Choć „Mało” powstał już jakiś czas temu, jest dla niej bardzo aktualny, pod każdym względem.

Jak sama mówi: “Przyznaję się tam przed sobą do pewnych słabości, ale też jestem ciekawa tego, co przyniesie jutro.” Pamiętam, że płakałam, jak pisałam refren, bo ciężko jest powiedzieć na głos, że się siebie zawiodło przez brak pewności siebie. Patrząc teraz z dystansu na ten utwór, już w nowym aranżu, stwierdzam, że jest to bardzo pozytywny numer. Wiele się zmienia z czasem, i na niektóre sprawy patrzymy inaczej. Ale o te błędy też jesteśmy mądrzejsi, przynajmniej tak warto myśleć.

Utwór z pewnością nabrał jeszcze lepszych kształtów, gdy produkcją zajął się znany i uznany TABB (m.in. Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży, Sound’n’Grace). Początkowo współpraca między nimi miała polegać na nagrywaniu wokali w studiu TABB’a, jednak po jakimś czasie się to zmieniło. Gdy przyniosłam do studia TABB’a tę piosenkę i nagrywaliśmy wokale do niej, ciągle czegoś nam brakowało pod względem produkcyjnym.

Działania Artystki pod kątem promocyjnym przy poprzednich singlach ukazują ją jako perfekcjonistkę dbającą zarówno o każdy szczegół, jak i całościową jakość. Sesje zdjęciowe, teledyski zapadają w pamięci i zachwycają. Przy “Mało” jest tak samo. Choć videoclip można uznać za minimalistyczny, to przyjemnie się go ogląda i chce się do niego wracać

Podziel się swoją opinią ;)