5 sierpnia Lato z Radiem w Myślenicach

W najbliższy weekend Lato z Radiem odwiedzi województwo małopolskie. Jest to audycja nadawana latem w Programie I Polskiego Radia. Po raz pierwszy zaistniała na antenie 1 lipca 1971 roku. W tę sobotę – 5 sierpnia – festiwal zawita w Myślenicach.

Wydarzenie co roku przyciąga rzesze zainteresowanych.  Kolejnym (już ósmym) przystankiem wakacyjnej akcji radiowej Jedynki będą Myślenice. Już 5 sierpnia, dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia oraz Polskiego Radia Dzieciom zapraszają na piknik rodzinny o godzinie 11:00 w Parku Jordana. Czekają na wszystkich mieszkańców i turystów specjalnie przygotowane aktywności, dobra atmosfera oraz mnóstwo zabawy. W ramach trasy koncertowej Lata z Radiem w Myślenicach, wystąpią Piotr Cugowski, Red Lips oraz Centrum Uśmiechu. Po więcej informacji możecie sięgnąć na oficjalnej stronie wydarzenia: latozradiem.pl, jak również w aplikacji mobilnej. Co ważne, wstęp jest wolny!

Podczas wydarzenia, prócz muzycznych atrakcji, będziecie mogli liczyć również na piknik rodzinny, na którym niezmiennie znajdą się: taneczne zajęcia prowadzone przez Marcina Koneckiego oraz Rodzinny Turniej Sportowy pod opieką Zbyszka Kozłowskiego, dziennikarza Polskiego Radia Dzieciom. Dla młodszych uczestników przewidziane są zabawy jak “Kalambury dla najmłodszych” o godzinie 16:20 oraz warsztaty radiowe “Nie – Udana Audycja” o godzinie 12:00. Agnieszka Ciecierska zachęca do udziału w konkursie dźwiękowym “Sprint przez pytanie do mety” o godzinie 12:25. Na pikniku w Myślenicach zobaczymy także pokazy dziecięcego i mistrzowskiego karate tradycyjnego.

Kolejne miejscowości na trasie „Lata z Radiem” to: Międzyzdroje (19 sierpnia) i Przemyśl (27
sierpnia).

Zapraszamy!

Podziel się swoją opinią ;)