Agnieszka Chylińska w Łodzi – jubileusz wystartował

Kiedyś do Ciebie wrócę na 30 lat pracy scenicznej Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych i charyzmatycznych artystek na polskiej scenie muzycznej. Od lat nieustannie eksperymentuje ze swoim artystycznym wizerunkiem, udowadniając swoją muzyczną wszechstronność. Z okazji 30-lecia na scenie artystka rozpoczęła w Łodzi trasę koncertową pod hasłem „Kiedyś do Ciebie wrócę”.

Muzyczna podróż w czasie

Niedzielny koncert to była prawdziwa dobrze naoliwiona machina koncertowa. Na wzór największych, światowych imprez, koncert był przeplatanką piosenek i fragmentów mówionych, gdzie artystka odnosiła się do różnych etapów zarówno swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Pojawiły się przeboje wykonane w swoich standardowych aranżacjach tj. “Królowa łez”, czy “Kiedyś do Ciebie wrócę”, ale były także ogromne niespodzianki.

W stylu KISS i Presleya

Fani przecierali oczy ze zdumienia, kiedy “Koła czasu” zostały wykonane w stylu grupy KISS, z finałem tonącym w sztucznych ogniach, albo “Nie Mogę Cię Zapomnieć” w wersji heavy metalowej! Największym zaskoczeniem jednak była Agnieszka Chylińska, która na finałową część koncertu wyszła na scenę w… stroju Elvisa Presleya. W takim anturażu wokalistka wykonała m.in. po raz kolejny “Kiedyś do Ciebie wrócę”.

Powalająca frekwencja

Nieoficjalne źródła podają, że koncert otwarcia jubileuszowej trasy zamkną się wynikiem około 10 tys. sprzedanych biletów. Artystka nigdy nie mogła narzekać na niedobór słuchaczy, ale ten wynik zdumiał niejednego malkontenta.

W Atlas Arenie pojawili się zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi słuchacze i fani Agnieszki Chylińskiej. Znakomita większość to nie były osoby przypadkowe – świadczy o tym, chociażby to, że teksty piosenek znali doskonale.

Podziel się swoją opinią ;)