Andrzej Piaseczny i Grzegorz Skawiński we wspólnej piosence

Dziś (09.10.2020) premiera utworu “Przeczytaj mnie”. Andrzej Piaseczny i Grzegorz Skawiński połączyli swoje talenty, efektem których jest wspólna piosenka.


“Przeczytaj Mnie” – Słowa A. PIASECZNY, Muzyka K. LISOWSKA

Z jednej strony każdy odbiorca, według własnej chęci i doświadczeń i tak usłyszy w utworze to, co podpowie mu jego wewnętrzny głos. Z drugiej zaś przywołany do tablicy twórca zyskuje możliwość własnego komentarza, na którą nie powinien się chyba obrażać.

Andrzej Piaseczny

Niewielu artystów płci męskiej w Polce ma odwagę pokazać swoje niemal nagie ciało w swoim klipie. Tutaj Andrzej Piaseczny użycza siebie, by stworzyć żywy obraz. Klip ukazuje proces twórczy malunków.

Tym razem światło, w jakim chciałbym pokazać moje słowa, postanowiłem powiększyć o obraz własnego pomysłu. Do jego realizacji zaprosiłem troje artystów plastyków. Jaśmina Parkita, Zuza Milewska i Mateusz Pięta malują to światło w sposób dosłowny. 

Ciało dorosłego mężczyzny, pełne niedoskonałości i śladów życia, zapisują własnym obrazem. Choć trwa on jedynie moment, to przecież zostanie jak każda znacząca, miniona chwila. 

Andrzej Piaseczny

Gościem specjalnym i wisienką na torcie projektu jest Grzegorz Skawiński. Jego solo gitarowe ozdabia całość kompozycji.

Gościem specjalnym ścieżki dźwiękowej jest Grzegorz Skawiński. Opowiedziałem mu, choć pewnie innymi słowami, co chciałbym przekazać, działając na zmysły słuchacza i widza. Jego wkład w ten obraz, to partia solowa na gitarze.

Andrzej Piaseczny

Podziel się swoją opinią ;)