Boxality Performance Dance Theatre z muzyką Smolika

„Boxality” to pierwszy w Polsce performance w stylu off brodwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku, mocna historia opowiedziana tańcem. Wyjątkowa okazja, żeby przeżyć niepokojący, prawdziwy spektakl taneczny z chorografią Agustina Egurroli. Nowoczesna oprawa z emocjonującą muzyką Smolika oraz największa inspiracja samego reżysera, czyli nieposkromiony zespół tancerzy wywodzących się z największej w Europie szkoły tańca Egurrola Dance Studio tworzą spektakl, które nikogo nie pozostawi obojętnym.


„Boxality” traktuje o ludzkich ograniczeniach, cierpieniu i miłości, ale przede wszystkim o cenie jaką płaci człowiek, gdy próbuje być inny, podąża w poszukiwaniu swojego szczęścia. Obserwujemy to śledząc losy głównej bohaterki, porzucającej codzienność i podążającą ku prawdziwej wolność. Doświadcza odtrącenia, samotności i bólu, a czasem nawet agresji. Otaczający ją ludzie są dla niej bezlitośni i zobojętniali, ponieważ jako jedyna próbuje być inna. Zmuszona jest do ciągłego biegu, ucieczki i poszukiwania alternatywnej drogi. Ta wędrówka staje się motywem nadrzędnym spektaklu pokazującym jej wytrwałość i determinację. Dostrzegamy niezwykłość, piękno i siłę dziewczyny. Czy znajdzie miłość i świat bez ograniczeń… Czy w ogóle istnieje taki świat? Przekonajcie się sami, oglądając „Boxality”.
Chcemy  zauroczyć widza efektownymi rozwiązaniami scenicznymi, pulsującą muzyką, zjawiskowym tańcem, ale też zostawić z otwartym,  nurtującym pytaniem: Czym jest wolność i co warto za nią oddać?  Jak być człowiekiem dzisiaj?


Spektakle „Boxality” mają miejsce w Teatrze Palladium, przy ulicy Złotej 9 w Warszawie. Dotychczas, w dniach 21 i 22 listopada br., odbyły się dwa z nich. Kolejne czekają nas 12 grudnia, godzinie 20.30, oraz 13 grudnia o godzinie 18 i 20.30. Bilety dostępne są na stronach boxality.com, palladium.pl, ebilet.pl i eventim.pl.


Zajrzyj po więcej:

Boxality na Facebooku 


Podziel się swoją opinią ;)