Czy Jucho jest już tak stara jak Twój stary?

Posłuchaj zabawnej, ale dającej do myślenia opowieści o problemach osób z pokolenia milenialsów.

Jucho, czyli Justyna Chowaniak, to autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka, producentka muzyczna i twórczyni piosenek kultowej już formacji Domowe Melodie. Artystka powraca z nowym materiałem, a kolejnym singlem zapowiadającym jej nadchodzący album jest utwór „Stara”.

Piosenkę charakteryzuje ciepłe brzmienie i pogodna melodia, a także zabawny, autoironiczny tekst, w którym Jucho rozlicza się nie tyle ze swoim wiekiem, co z ogólnym samopoczuciem osób po trzydziestce.

Choć mój wiek nie powala, ja się czuję taka stara, taka stara jak twój stary albo starsza. Choć kłopotów nie mam z wzrokiem, no i kości jeszcze okej, a się czuję, jakbym się rozsypywała – ała!

Jucho kolejny raz udowadnia, że w jej piosenkach teksty i zabawa słowem wychodzą na prowadzenie, a chwytliwe melodie to jej znak rozpoznawczy od lat. Całość podana w bardzo smacznej, akustycznej aranżacji z przewodnim brzmieniem pianina.

A może jednak nie jesteśmy wcale aż tacy starzy jak nam się wydaje? Polecamy posłuchać w całości.

Singiel w serwisach streamingowych: https://e-muzyka.link/JuchoStara

Do utworu powstał teledysk, stworzony przez samą Jucho, bazujący na filtrach dostępnych na popularnej platformie internetowej.

Podziel się swoją opinią ;)