Debiutancki album Nezznalek już dostępny

Debiutancki album Nezznalek już dostępny

Kiedy w lutym 2022 ogłosiła, że podpisała się z Island Records Polska i wyda płytę, wielu jej nie wierzyło. “XD” to debiutancki album Nezznalek, który dzisiaj ujrzał światło dzienne.

W sieci śledzi ją ponad milion osób, z którymi dzieli się swoim prawdziwym życiem – takim bez filtrów i sztucznych uśmiechów. Od zawsze marzyła, żeby śpiewać i wydać płytę. Właśnie spełniło się jej marzenie – 14 października 2022 na rynku ukazał się debiutancki album Nezznalek “XD”.

Wśród komentarzy na temat jej twórczości, można przeczytać, że jest ona głosem Generacji Z. I kiedy wsłuchacie się w ten krążek, odkryjecie, że Nezznalek jest nie tylko tym – jest ona krzykiem wszystkich pokoleń. Śpiewa o tym, co nas wkurza, o fałszywych doradcach, o ludziach próbujących nam mówić, jak mamy żyć, o braku ojca, o byciu kobietą w dzisiejszym świecie. No i oczywiście o miłości, ale takiej do samego siebie.

Do tej pory album “XD” promowały single: “Bitch Please”, który był tiktokowym hitem, “Kobieta”, “Hey Boomer”, “Kiedy na końcu się spotkamy”, “OMG”, “Miasto (feat. kozytapes)” oraz “Daddy Issues”. Każdy z utworów został zaśpiewany przez Nezznalek na TikToku w jej specjalnym odliczaniu do płyty. Posłuchaj jej występów live.


Nezznalek zapytana o to, dlaczego powinno się włączyć album “XD” i co ją wyróżnia na rynku muzycznym, odpowiada: “Czuje, jakby ta płyta była stworzona dla każdego. Obracam się w kilku gatunkach muzycznych, przemyślałam kilkanaście kompletnie różnych tematów, które napompowałam emocjami i stworzyłam na tej podstawie tekst. Jestem ogromnie empatyczna i mam wrażenie, że wszystkich w pewien sposób rozumiem. Ufam również swojej intuicji i uważam, że dotrę do tych, którzy naprawdę będą mnie w danym momencie potrzebowali. Czy coś mnie specjalnie wyróżnia? Chciałabym powiedzieć szczerość, ale to każdy teraz może powiedzieć, zwłaszcza że jest to pożądana cecha. Dlatego powiem… płytę wyróżnia emocjonalny rollercoster, a mnie? Wielka pasja do tego, co robię w przestrzeni, z której się wywodzę. Zaczynałam na TikToku, ale jestem kimś o wiele więcej.”

Paulina Neznal to artystka, która jest głosem młodego pokolenia. Jej działalność internetową, jeszcze przed podpisaniem kontraktu z wytwórnią, śledziło mnóstwo osób. Teraz ta sama społeczność kibicuje Nezznalek w tworzeniu muzyki opowiadającej o problemach i sukcesach własnych oraz rówieśników.

Podziel się swoją opinią ;)