Wodecki Twist z jesienną trasą koncertową – sprawdź, czy show zawita do twojego miasta

Wodecki Twist z jesienną trasą koncertową - sprawdź, czy show zawita do twojego miasta

Już za dwa tygodnie cykl pokazów muzycznych odbędzie się w największych polskich miastach.

Po raz kolejny Wodecki Twist zabierze uczestników wydarzeń w cudowny świat najbardziej znanych i lubianych utworów niezapomnianego Artysty w wykonaniu wybitnych wykonawców polskiej sceny muzycznej. Cykl koncertów rozpocznie się już za ponad dwa tygodnie. Trasa obejmie takie miasta, jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Bielsko-Biała, Katowice, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław i Toruń.

Już 29 października ruszy kolejna tura koncertów na cześć twórczości niezapomnianego Artysty – Zbigniewa Wodeckiego, a pierwszym jej punktem będzie Warszawa. Czerwcowe wydarzenia w ramach trasy koncertowej Wodecki Twist cieszyły się ogromnym zainteresowaniem odbiorców z całej Polski, dlatego też zaplanowane zostały kolejne jesienne występy. Na scenie staną wybitni, polscy wykonawcy, którzy odtworzą i odświeżą najbardziej znane i lubiane utwory artysty. Podczas jesiennej trasy koncertowej wystąpią m.in.: Baasch, Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Kuba Badach, Igor Herbut, Kayah, Miuosh, Paulina Przybysz, Sławek Uniatowski, Andrzej Lampert, Igo, Tomasz Organek oraz orkiestra pod batutą Tomka Szymusia, który jest jednocześnie autorem aranżacji.

Zbigniew Wodecki został zapamiętany jako Artysta wielkiego formatu, multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer. Jego utwory skradły serca Polaków i do dziś cieszą się popularnością. Uwielbiane przez wszystkie pokolenia “Z Tobą chcę oglądać świat”, “Zacznij od Bacha”, “Pszczółka Maja”, “Lubię wracać tam, gdzie byłem”, “Rzuć to wszystko co złe”, “Oczarowanie” – to jedne z najbardziej cenionych dzieł muzycznych Artysty, które do dziś emitowane są w radiu i słuchane przez tłumy. Właśnie tę muzykę-niosącą wartościowe treści, otuchę i mądry humor, zaprezentują podczas jesiennej trasy koncertowej najbardziej wybitni obecnie Artyści polskiej sceny muzycznej wraz z orkiestrą pod batutą Tomka Szymusia.

Trasa obejmie 10 miast w Polsce od 29 października do 29 listopada:
29.10 COS Torwar, Warszawa
31.10 ICE Kraków, Kraków
02.11 Centrum Spotkania Kultur, Lublin
12.11 Cavatina Hall, Bielsko-Biała
13.11 Spodek, Katowice
17.11 Wytwórnia, Łódź
18.11 Sala Ziemi, Poznań
19.11 Hala Olivia, Gdańsk
24.11 Hala Stulecia, Wrocław
29.11 CKK Jordanki, Toruń

Szczegóły i bilety: https://followthestep.com/koncerty/
Organizator: Follow The Step i Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego

Podziel się swoją opinią ;)