Dzięki akcji #Hot16Challenge2 zebrano już ponad 700 tysięcy złotych

Od kilku dni trwa akcja #Hot16Challenge2. Mamy obecnie ponad 100 szesnastek z całego kraju. Jak już pisaliśmy w akcji biorą udział nie tylko osoby związane z rapem. Artyści z innych nurtów muzycznych również. m.in Dawid Podsiadło czy Paweł domagała.


Od startu challengu wpłacono ponad  700 tysięcy złotych na walkę z Covid19 Akcja została zorganizowana Solara. Przypomnijmy, że pełna kwota do zebrania założona przez szefa SBM Label, a także inicjatora pierwszej i drugiej edycji #Hot16Challenge  to 1 milion złotych.


Nie o pieniądzach będzie jednak ten artykuł, a o zwrotkach, które zostały nagrane podczas całej akcji, a trzymają one naprawdę wysoki poziom. Nie uważamy jednak, żeby wyświetlenia na YouTube były wyznacznikiem jakości. Każdemu oczywiście podoba się co innego, co szanujemy. Postanowiliśmy wybrać nasze TOP5. Nie chcemy tworzyć żadnego rankingu, ponieważ nie o to chodzi w całej akcji #Hot16challenge2. Wybraliśmy swoje ulubione szesnastki z tych co dotychczas zostały opublikowane. Poniższa kolejność jest przypadkowa.


VNM

Ostatnio publikowaliśmy najnowszy singiel VNMa. Dzisiaj wrzucona szesnastka podobnie jak “Hope for the best” przyprawia nas o ciarki. Pozytywny przekaz od VNMa i idealnie dobrany beat za którego produkcję odpowiada SlvR Beatz. Bardzo czekamy na płytę.


Te-Tris

Raper jakiś czas temu zawiesił swoją karierę muzyczną, jednak na nominację Przemka Fergusona i PlanBe odpowiedział i to formą nieco dłuższą, ponieważ otrzymaliśmy 32 wersy co w zasadzie #Hot16Challenge2 Te-Trisa uczyniło pełnym utworem.


Białas

O #Hot16Challenge2 Białas już pisaliśmy. W tym przypadku akcja ma dwa wymiary, bo oprócz walki z Covid-19 raper wsparł również Bonusa RPK przebywającego obecnie w więzieniu do którego trafił  po tym jak został pomówiony przez małego świadka koronnego o handel narkotykami.


ERO JWP

Reprezentant JWP na początku zażartował sobie ze słuchaczy, że nie będzie nagrywał swojego #Hot16Challenge2. Jedna kilka godzin później otrzymaliśmy zwrotkę od rapera z warszawskich Bielan. Jak to zwykle Ero zaserwował nam dawkę dobrego Hip-Hopu.


Numer Raz

Dawno niczego nie dostaliśmy od legendy warszawskiego rapu. Numer Raz pokazuje swoją szesnastką, że w dalszym ciągu jest w formie. Raper w swoim #Hot16Challenge2 zapowiedział, że wkrótce przerwie ciszę. Trzymamy za słowo!


Dowiedz się więcej: 

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

One Comment

  1. Prawda

    Jest Dobrze

Podziel się swoją opinią ;)