OFF Festival jest OFF. Katowice, do zobaczenia za rok

Organizatorzy katowickiego FF Festival ogłosili to, czego  wszyscy się spodziewali, choć nikt nie chciał jej usłyszeć – tegoroczna edycja nie odbędzie się ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 i związany z nią zakaz organizowania imprez masowych. Gospodarze zapewniają: Wrócimy za rok. Już przygotowujemy edycję, która Wam tę przerwę wynagrodzi.

To bardzo trudna decyzja. Nie spędzimy razem kolejnego magicznego weekendu w Katowicach, przy najlepszej muzyce świata. Pandemia zniweczyła ciężką pracę setek ludzi, którzy przygotowywali dla Was tegoroczną edycję OFF Festivalu Katowice. Artyści, technicy, realizatorzy dźwięku, oświetleniowcy, ochroniarze, kierowcy, nasi pracownicy… – cała branża koncertowa balansuje już dziś na granicy katastrofy. My też stanęliśmy przed największym wyzwaniem w historii festiwalu. Przetrwamy, jeśli nam w tym pomożecie – czytamy w oficjalnym ogłoszeniu.


Wejściówki zakupione na OFF Festival Katowice 2020 będą ważne w 2021 roku i gwarantują udział w przyszłorocznej edycji w najniższej cenie. Zachowanie biletu to prawdziwe wsparcie, dzięki któremu organizatorzy mają szansę przezwyciężyć bieżące problemy i skupić się na organizacji kolejnej edycji.

“Moją największą satysfakcją w tej pracy jest sprawianie Wam satysfakcji, czego nie mogę dzisiaj realizować. Musimy sobie z tym jednak jakoś radzić, a przeszkody są po to, żeby je pokonywać. Trzymajcie się i do zobaczenia za rok!” – mówi Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu.

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za zaangażowanie i wsparcie wszystkim naszym Sponsorom i Partnerom! Dziękujemy gospodarzowi OFF Festivalu miastu Katowice, sponsorowi głównemu Cisowianka Perlage, sponsorom LECH i Nexto.pl oraz Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/offfestival/

Podziel się swoją opinią ;)