Felieton: Dobre, bo polskie… # 22 Taco Hemingway i „Deszcz na betonie”

Piosenka „Deszcz na betonie” to najnowszy singiel polskiego rapera Taco Hemingway z jego najnowszego albumu zatytułowanego „Marmur”.
Ależ to jest genialny kawałek. Świetnie brzmi jako całość, a uwagę warto tutaj zwrócić przede wszystkim na genialny tekst i świetne brzmienie.

Piosenki możecie posłuchać poniżej:


Taco Hemingway to warszawski raper, który zadebiutował w 2013 roku minialbumem – „Young Hems”. Jego dotychczasowa twórczość określana jest mianem alternatywnego rapu, natomiast znaki rozpoznawcze to uniwersalne teksty, charakterystyczne bity, które sprawiają, że jest o niezwykle autentyczny.

Artysta wystąpił na ubiegłorocznej edycji festiwalu Open’er Festival. Ma on na swoim koncie dwie epki „Trójkąt warszawski” i „Umowa o dzieło”. Osobiście pokładam w nim wielkie nadzieje na niebanalne piosenki „o czymś”. 

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *