[FOTORELACJA] Dr Misio dał koncert w łódzkiej Wytwórni

17 października 2019 roku zespół Dr Misio dał w łódzkiej Wytwórni trzeci koncert w swojej karierze. Muzycy przyjechali do miasta m.in z nowymi piosenkami, które już niebawem ukażą się na ich kolejnym krążku.


Charyzmatyczny Arkadiusz Jakubik (aktor, wokalista, konferansjer w jednym) nie pozwolił nudzić się łódzkiej publiczności. Jego ekspresyjne wykony jednym razem wywoływały salwy śmiechu, a innym powodowały zadumę i wzruszenie.

Artysta nie przebierał w środkach przekazu. Od ekstrawaganckich okularów, przez palenie papierosów na scenie, po nietuzinkową garderobę. Wszystko to układało się w doskonałe, niemal teatralne show, po które publika w końcu przyszła do łódzkiego Klubu Wytwórnia.


This slideshow requires JavaScript.


Oprócz doskonale znanym fanom Dr Misio piosenek tj. „Pogo”, „Polska”, „Pismo”, czy „Mentolowe Papierosy”, zespół zaserwował swojej publiczności dużą dawkę nowego materiału. Były to utwory, które zostaną zawarte na czwartym już albumie grupy.

Jeśli pozostałe kompozycje nagrane na nowym krążku, będą tak samo trafne i kompozycyjnie nawiązujące do stylu grupy, to ze spokojnym sumieniem, wróżę sukces owemu wydawnictwu.

Koncerty Dr Misio, to zawsze duże wydarzenia muzyczne. Wprawdzie brak w nich pirotechniki, efektownych baletów, czy połyskujących kostiumów, ale na koncerty tej kapeli przychodzą ludzie nieco innego formatu.

Podczas tych koncertów publika czerpie z muzyki, słów i ekspresji artystów.

To na pewno nie był mój ostatni koncert tego zespołu. Jeśli Dr Misio będzie grał w Waszym mieście – na pewno musicie tam być!


Zobacz więcej:

Klub Wytwórnia – Oficjalna strona

Klub Wytwórnia – Facebook

Dr Misio – Facebook

Dr Misio – YouTube