[FOTORELACJA] Latające Talerze na kolejnym koncercie w łódzkim klubie New York

W ubiegły piątek, tj. 29.07.2017 w łódzkim New Yorku wylądowały Latające Talerze. Znów klubowy parkiet zapełnił się po brzegi!Zespół po raz pierwszy wystąpił w 2000 roku. Do tej pory zagrał ok. 2 tys. koncertów na terenie całej Polski.

W klubie New York w Łodzi Latające Talerze bywają regularnie. Każdy koncert zapełnia lokal po brzegi. Zapytani przez nas goście, co tak na prawdę lubią w LT – każdy z nich przywoływał jednogłośnie charyzmatyczność wokalisty – Jerzego Janika i świetny dobór repertuaru.

Podczas występu zagrano piosenki z repertuaru legendarnej Republiki m.in. „Telefony”, „Bikini”, czy „Mamona – LT są laureatem festiwalu poświęconego w całości Republice i Grzegorzowi Ciechowskiemu. Ponad to, pojawiły się największe przeboje Cold Play, Depeche Mode, czy Mobyego.


Amatorskie nagranie fragmentu piątkowego koncertu w klubie New York


Następny koncerty już niebawem. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Latające Talerze tworzą: Jerzy Janik (wokal, gitara basowa), Marcin Mączyński (klawisze), Wojciech Hadam (gitara elektryczna) i Sławomir Puka (perkusja). Tym razem jednak skład zespołu był nieco inny. Z uwagi na okoliczności niezależne od zespołu, na koncert nie mógł przybyć stały członek grupy – Marcin Miączyński. Na szczęście, na potrzeby koncertu udało się znaleźć zastępstwo. Tym razem za klawiaturą stanął młody artysta z Łodzi – Michał Karkusiński, na codzień związany z projektem Smash the Crash.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą fotorelacją.Zobacz także:

LATAJĄCE TALERZE: “Zawsze mamy świadomość, że są rzeczy, których zmieniać nie warto…”


Zajrzyj po więcej:

Oficjalna strona

Facebook

You Tube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.