[FOTORELACJA] Maciej Balcar z zespołem wystąpili w łódzkim The Rollin’ Barrel

W ubiegły czwartek (21.02.2019) Maciej Balcar wraz ze swoim zespołem wystąpił w łódzkim klubie The Rollin’ Barrel. Koncert został zorganizowany przy okazji trasy promocyjnej nowego albumu wokalisty pt. “Struś”.


Czwartkowy koncert fanom Maćka Balcara upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Wokalista wraz z przyjaciółmi ściągnął do Łodzi, by promować swoją najnowszą płytę.

Jak czytamy na profilu Facebook muzyka: “Po „Ruletce” (2015) i „Znakach” (2017) nadchodzi czas na kolejną w planowanej serii, solową płytę wokalisty kultowego zespołu Dżem. Ogólnie jest to piąte studyjne wydawnictwo Maćka, licząc z debiutanckim albumem „Czarno”(1998) i reaktywującym działalność albumem „Ogień i Woda” (2010).

Muzycy zaserwowali łódzkiej publiczności doskonały miks dobrze znanych kompozycji z poprzednich wydawnictw i nowych piosenek ze “Strusia”. Każda piosenka spotkała się z żywym odbiorem publiki. Nie obyło się bez wspólnego śpiewania i sympatycznych komentarzy spod sceny. Całej sytuacji przyglądał się bacznie ze sceny Andrzej – maskotka trasy – pluszowy struś.

Maciej Balcar wystąpił wraz z zaprzyjaźnionym zespołem muzyków, tj. Piotrem „Quentinem” Wojtanowskim na basie, Maćkiem Mąką na gitarach, Jankiem Gałachem na skrzypcach i Krzyśkiem „Flipperem” Krupą na instrumentach perkusyjnych.Zobacz więcej:

Maciej Balcar

Rolli’n Barrel

Podziel się swoją opinią ;)