Zwycięzca The Voice of Poland rusza w trase z debiutanckim albumem!

Po długim dwuletnim oczekiwaniu możemy w końcu na żywo usłyszeć efekty ciężkiej pracy młodego artysty, którego znamy z jednego z polskich programów muzycznych.  Trasa “Jestem” z dogłębnie poruszającym debiutanckim albumem już niebawem!

Krzysztof Iwaneczko to młody wokalista, kompozytor a przede wszystkim zwycięzca VI edycji programu The Voice of Poland. Ma na swoim koncie takie sukcesy jak: Wygranie nagrody Grand Prix XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Wygraj Sukces, zwycięstwo w School&Jazz Festival, współpracę z takimi artystami jak m.in.: Igor Herbut, Adam Sztaba, Kasia Nosowska, O.S.T.R czy Kuba Badach. Największy sukces oczywiście przyniósł mu udział w programie The Voice of Poland gdzie wykonał utwór “Nieznajomy” Dawida Podsiadło.
Dwa lata po wielkim triumfie w polskim programie muzycznym artysta prezentuje swój debiutancki album “Jestem”.
Krążek “Jestem” miał swoją premierę 18 stycznia i został wydany przez Krzysztofa na własną rękę. Jak możemy usłyszeć w rozmowie z Arturem Rawiczem muzyk stworzył swoje własne wydawnictwo i tym samym zrealizował swój pomysł na siebie. Jest to taka trochę potrzeba niezależności w biznesie muzycznym, który jak wiemy rządzi się swoimi orawami.

“Wydawnictwo powstało dlatego, że miałem taki pomysł też na siebie i na swoją ścieżkę, taką życiową po prostu. Tak naprawdę żeby nie musieć kiedyś, żeby nie skończyć jako taki muzyk uzależniony od decyzji innych, od trendów, które panują w tym kraju i w Europie i od tabelek w Excelu przede wszystkim.”


Płyta zawiera 11 kawałków w języku polskim i angielskim. Album otwiera doskonały utwór “Tonę”, który idealnie pokazuje, że ten młody debiutant wie jak tworzyć utwory pełne emocji i wywołujące ciarki na całym ciele. W kolejnych utworach spotykamy się z pięknymi melodiami granymi na pianinie, odpowiednią dawką elektroniki i świetnymi tekstami, które dają do myślenia. Singiel “Tonę” już na starcie pokazuje jak doskonały wokal i możliwości ma artysta. Sam krążek nie pokazuje jeszcze wszystkiego co potrafi Krzysztof dlatego bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z twórczością Krzysztofa na żywo przy okazji  zbliżającej się trasy koncertowej.

Poznań / 2.04.2019
Toruń / 3.04.2019
Katowice / 5.04.2019
Szczecin / 7.04.2019
Kraków / 10.04.2019
Gdańsk / 14.04.2019
Warszawa / 16.04.2019
Wrocław / 18.04.2019
Przemyśl / 27.04.2019
Kielce / 10.05.2019


Zajrzyj po więcej:

FB: https://web.facebook.com/krzysztofiwaneczko/?epa=SEARCH_BOX

Instagram: https://www.instagram.com/krzysztofiwaneczko/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC4JclJheEd7LTWdJoB1LxtA

Podziel się swoją opinią ;)