[FOTORELACJA] Stach Bukowski gra pierwsze koncerty po premierze “Czerwonego SUVa”

W marcu ukazała się debiutancka płyta podopiecznych FONOBO Label, czyli grupy Stach Bukowski. “Czerwony SUV” niestety przez pandemię na swoją koncertową premierę musiał poczekać kilka miesięcy, jednak jak warto było czekać na album, taki i w przypadku koncertów cierpliwość została sowicie nagrodzona.

Sobota, ciepły wieczór, plaża przy wrocławskim ZAZOO i przyjemny chłód bijący od wód Odry – przepis na idealny wieczór. Dokładając do tego jeszcze muzykę na żywo, której tak wytęsknienie potrzebowaliśmy mamy przepis na fantastycznie spędzony czas. I tak właśnie było!

Razem z zachodzącym słońcem, które ukratkiem znikało na horyzoncie na scenie pojawił się Stach Bukowski w towarzystwie Agi basistki i Roberta gitarzysty. Trójka młodych, pioruńsko zdolnych muzyków, którzy sobotniego wieczór zagrali dokładnie drugi koncert od premiery swojego debiutanckiego albumu.

Radość z tego, że wreszcie mogą podzielić się swoją muzyką na żywo była równomierna z radością fanów, których już grupa zdążyła zdobyć mimo, krótkiego stażu. Wnioskując po zabawie jak rozwinęła się podczas koncertu, grono sympatyków zespołu się powiększyło 🙂

Stach Bukowski jest dowodem na to, że gitara, bas i perkusja razem wystarczą, żeby granie było ciekawe i takie, że po prostu chce się tańczyć. We Wrocławiu się chciało i dlatego też publiczność wynegocjowała podwójny bis 🙂

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/stachbukowski

Podziel się swoją opinią ;)