[RELACJA] Letni chill z Bitaminą w Poznaniu

W miniony piątek mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnym koncercie z cykl LETNIE BRZMIENIA STAREGO BROWARU w Poznaniu. Tym razem letni wieczór umilił nam koncert Bitaminy.

Vito i spółka to jeden z tych zespołów dla których koncerty plenerowe są po prostu stworzone. Jest to jedna z nielicznych grup, które na letnim powietrzu brzmią według mnie najlepiej, a otoczenie Parku Starego Browaru, leżaczki i klimatyczne lampki idealnie wpasowały się w iście chillowy klimat.

Utwory z całego przekroju twórczości Bitaminy (pięć albumów), w tym te najpopularniejsze jak “Dom”, “Pytanie do niej”, “Prezydent” czy piosenka nagrana z Dawidem Podsiadło, którego godnie  w piątek zastąpiła poznańska publiczność “Nikt”.

Koncerty zazwyczaj niosą z sobą zastrzyk pozytywnej energii, nie inaczej jest w przypadku Bitaminy, tylko w tym przypadku ta energia jest taka lekka i towarzyszy na długo po zakończonym koncercie. Mateusz Dopieralski – Vito – ma w sobie taką niewymuszoną radość, że szybko zamiast gwiazdą staje się naszym kumplem. Tę chillową atmosferę co jakiś czas przerywał Wierszokleta – Piotr Sibiński, który prezentował swoje fantastyczne zdolności recytatorskie.


W Parku Starego Browaru w ramach cyklu LETNIE BRZMIENIA zagrają jeszcze:

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/TheBitaminaC/?ref=page_internal

Podziel się swoją opinią ;)