[FOTORELACJA] Wianki w Krakowie 2024

Wianki nad Wisłą, jak co roku, to niepowtarzalnie urzekająca okazja do posłuchania dobrej muzyki, ale również spróbowania swoich sił w tworzeniu wianków.

W tym roku wydarzenie przyciągało również licznymi warsztatami i wykładami! Zapraszamy do fotorelacji. Podczas tegorocznych Wianków chwile umiliły Nam liczne koncerty, w tym występy:

17:00 – Freakin’ Disco | Scena Powiśle
18:00 – Astrid | Scena Powiśle
19:00 – Zalia | Scena Powiśle
20:00 – Rubens | Scena Powiśle
21:10 – Natalia Przybysz | Scena Powiśle

Na sam koniec w sobotę wszyscy zainteresowani mogli liczyć na noc klubową w Klubie Spotkań Poczta Główna. Ponadto, na chętnych czekały warsztaty dla dzieci i dorosłych, Jarmark Świętojański, rozmowy o kulturze, koncert o świcie i spływy Wisłą – tegoroczne Wianki w Krakowie były niezwykle różnorodne i potrwały aż dwa dni.

Na uczestników krakowskiego święta w kilku lokalizacjach na Plantach czekały stacje plecenia wianków wraz z kwiatami, trawami i innymi roślinami, z których było można stworzyć niepowtarzalną ozdobę. W sobotę po południu na Powiślu można było wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy wianek. Nie zabrakło warsztatów artystycznych z plecenia wianków z tłumaczeniem na PJM dla dzieci z dysfunkcją słuchu.

W sobotę 22 czerwca miastem zawładnęła muzyka i tradycja nocy Kupały., z tych właśnie wydarzeń chcielibyśmy zdać Wam fotograficzną relację!

Fot. Natalia Kocoł

Podziel się swoją opinią ;)