Mrozu w TAURON Arena Kraków – finał trasy z okazji 15 lat na scenie

Mrozu ogłasza ostatni, finałowy koncert z okazji 15 lat na scenie! Po wyprzedanej, wiosennej trasie w największych halach w Polsce, artysta wystąpi 14 grudnia w TAURON Arena Kraków. To jedyna taka okazja tej jesieni, by zobaczyć Mroza tuż przed planowaną przerwą na pracę w studiu nagraniowym. Start sprzedaży biletów – 1 lipca o godzinie 14:00.

Koncerty z rekordową frekwencją, profesjonalizm sceniczny i produkcyjny – doceniany przez fanów, znawców branży czy kolegów po fachu – to tylko kilka zdań, które pojawiały się w pochlebnych recenzjach na temat wiosennej trasy koncertowej. Wszystko było po coś to wyjątkowe wydarzenia, uświetniające 15 lat działalności na scenie Mroza. Z końcem tego roku – obchody zawitają do osławionej najlepszymi koncertami zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów – TAURON Areny Kraków.

W jednym ze swoich największych przebojów “Złoto” – Mrozu śpiewa, że “wszystko było po coś” i tak właśnie postanowił nazwać pierwszą w karierze, halową trasę koncertową. Na przełomie marca i kwietnia 2024 roku muzyk wraz z zespołem zagrał we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach oraz dwukrotnie w Warszawie. Większość wydarzeń zostało wyprzedanych, a na każdym z nich – Mrozu współdzielił scenę z gośćmi specjalnymi. Trasa Wszystko było po coś to muzyczna podróż przez wszystkie albumy artysty – w repertuarze nie brakuje hitowych utworów z wydanej w 2022 roku platynowej już płyty “Złote Bloki”, która przyniosła mu aż pięć Fryderyków, utworów z doskonale przyjętych albumów “Aura” i “Zew” czy singli, dzięki którym Mrozu wypłynął na szerokie wody.

01.07.2024 – start sprzedaży biletów o 14:00 na stroniewww.eventim.pl/goodtaste
14.12.2024 – koncert: Wszystko było po coś. Epilog

Na oficjalnych kanałach Mroza w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram) – można obejrzeć relacje wideo z wiosennych przystanków trasy i przenieść się w ten świat pełen energii, doskonałej zabawy oraz barwnych, audio-wizualnych wrażeń. Mrozu i jego zespół na żywo to gwarancja niezapomnianych, koncertowych emocji!

Organizator trasy: Good Taste Production, Kayax
Patron medialny trasy: RMF FM
Partner trasy: Eventim
Regulamin imprezy: www.goodtaste.pl/regulamin

Podziel się swoją opinią ;)