[FOTORELACJA] „Wiosna” wybuchła w Starym Maneżu

W sobotę 18 listopada 2017 w gdańskim Starym Maneżu odbył się koncert formacji Organek. Trasa koncertowa, do której należało to wydarzenie, cieszy się ogromną popularnością. Wszystkie bilety na koncerty w niej zawarte wyprzedają się w okamgnieniu, a gdański nie był wyjątkiem. Bilety można kupić jeszcze na koncerty w Krakowie (26.11), Gliwicach (2.12) i Toruniu (9.12).

Artysta zaprezentował przede wszystkim utwory z najnowszej płyty „Czarna Madonna”. Nie zabrakło również utworów z poprzedniego wydawnictwa, jak: „O, matko”, „Nie lubię” czy „Głupi ja”. Podczas bisu Tomasz Organek zaprezentował utwór „Autobusy i Tramwaje”, który gdańska publiczność miała okazję usłyszeć na żywo po raz pierwszy.


Podczas koncertu miała miejsce sympatyczna sytuacja. Wśród fanów znalazła się para chcąca zawrzeć związek małżeński. Pan Konrad oświadczył się Pani Ani, która powiedziała „Tak”. Organek życzył parze, żeby zawsze w ich życiu była „Wiosna”. Redakcja pragnie dołączyć do życzeń – gratulujemy i życzymy wiosennego rozkwitu miłości!


Podziel się swoją opinią ;)