Gwiazdy telewizji w nowym teledysku Mariusza Wawrzyńczyka

Chcę Ci powiedzieć” to nowa wakacyjna propozycja Mariusza Wawrzyńczyka, zwycięzcy 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiutów w 2015. W teledysku do utworu wystąpiła m.in. Marietta Fiedor, gwiazda emitowanego w  TV Polsat programu „Love Island”.
 
Aczkolwiek w klipie pojawia się również szereg innych znanych postaci polskiego show-biznesu – Agata Młynarska, Urszula Dudziak, Qczaj, Dagmara KazimierczakMarta Manowska, Majka Jeżowska, Alicja Węgorzewska, Kasia Wilk, Patrycja WiejaŁukasz Jemioł oraz Kasia Węsierska
 

 
Artysta tak to skomentował: “Niezmiernie się cieszę, że tak wybitne postaci zgodziły się wystąpić w moim teledysku. Z każdą z tych osób jestem emocjonalnie związany, a los pozwolił, że się poznaliśmy i polubiliśmy. Bardzo cenię każdą z tych osób za ich talent, wrażliwość, dobroć, ogromną determinację w walce o swoje, pracowitość, a także za to, że pozostali sobą i zarażają pozytywną energią. Buziaczki wysyłane przez artystów niech będą wyrazem Naszej miłości do Was, słuchaczy, naszych sympatyków i fanów. Natomiast hasztag #ChcęCiPowiedzieć niech stanie się wyrażeniem tego, co macie do przekazania swojej drugiej połowie“.

Zajrzyj po więcej:

Podziel się swoją opinią ;)