Hela nagrała przepiękny utwór o miłości. Posłuchaj jej nowego singla „Na opał”

Po przebojowym i beztroskim utworze „Jedną nogą” Hela postanowiła zaprezentować słuchaczom przepiękny utwór o miłości. Jej nowy singiel nosi tytuł „Na opał” i jest już dostępny w serwisach cyfrowych oraz kanale Vevo artystki.

Hela to bardzo wrażliwa i utalentowana artystka tworząca muzykę z pogranicza indie-folku i folk-popu. Po wielu latach spędzonych w szkole muzycznej sięgnęła po gitarę i zaczęła pisać własne piosenki. Podobnie jak w debiutanckim singlu, jedną nogą jest w Londynie, gdzie mieszka i studiuje songwriting, a drugą – w Warszawie, skąd pochodzi i gdzie najchętniej tworzy swoją muzykę. Szlify zbiera w prestiżowej brytyjskiej szkole o profilu muzycznym BIMM, którą ukończyli m.in. James Bay i George Ezra. Idąc w ich ślady Hela zaprezentowała kolejny autorski singiel.

Utwór nosi tytuł „Na opał”. Podobnie jak w przypadku piosenki „Jedną nogą”, autorką słów i muzyki jest Hela. W studiu wsparli ją fantastyczni muzycy i producenci. Na gitarze i basie zagrał Lesław Matecki, na perkusji Maciek Hubczak, na skrzypcach Karolina Matuszkiewicz, a na wiolonczeli Karolina Hulbój.
Masteringiem zajęła się Magda Piotrowska, za produkcję odpowiada Mateusz Hulbój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.