Jakbym zjadł mentosy i popił je colą — to byłby początek końca. Nowość od Kacperczyk!

Nowość od duetu Kacperczyk, premiera albumu 23 czerwca

Mentosy i cola? To wyjątkowo wybuchowe połączenie, które w przypadku braci Kacperczyk gwarantuje niezwykle świeży i letni kawałek, z dużym potencjałem na zawładnięcie listami przebojów.

Minęły zaledwie dwa dni od premiery utworu Jakbym zjadł mentosy i popił je colą, ale tyle wystarczyło, aby klip na Youtubie osiągnął magiczne 222 tys. wyświetleń. Kawałek to zabawa słowami, która przyciąga uszy i zachęca do zapętleń. Wystarczyły trzy odsłuchania, abym mogła bez trudu zaśpiewać refren bez jednego zająknięcia!

Maciek i Paweł Kacperczyk to duet, który niezmiennie się uzupełnia. Są jak yin i yang. Razem odpowiadają zarówno za warstwę liryczną, jak i część muzyczną utworów. I to właśnie sprawia, że wszystko, to co zrobią jest takie spójne i klarowne. Niewątpliwie wspierają się na każdym kroku, braterska moc czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. W 2020 roku zaprezentowali swoją pierwszą płytę — Sztuki Piękne. Oj, była udana. W kolejnym roku przeszedł czas na złoty album Kryzys Wieku Wczesnego. Oj, słuchało się często! A potem kazali nam czekać blisko 2 lata na powtórkę tego sukcesu. (Trochę nieładnie z ich strony?) Nie ma tego złego, doczekaliśmy się i może rozkoszować się namiętnie ich nową płytą. Premiera najnowszego albumu — Pokolenie Końca Świata miała miejsce 23 czerwca. Można go posłuchać niemalże — gdzie chcecie, na różnych platformach streamingowych. A pomyśleć, że przed nami jeszcze ta (może nie) ostatnia Trasa Końca Świata

Trasa braci Kacperczyk startuje już 28.10.2023 w Warszawie. Na hali COS Torwar odbędzie się niezapomniany w swojej skali koncert, gdzie obok reprezentantów alternatywnej części wytwórni SBM Label pojawi się szereg gości, którzy (wedle obietnicy) ujawnieni zostaną wkrótce. A to początek końca, zespół Kacperczyk zagra w następujących miastach:

• Katowice / 29.10 KUP BILET

• Gdańsk / 10.11 KUP BILET

• Poznań / 11.11 KUP BILET

• Wrocław / 25.11 KUP BILET

• Kraków / 16.12 KUP BILET

W każdym z tych miast czeka na Was specjalny performance z muzyką na żywo. Trasa Końca Świata to również poszerzony skład zespołu, stworzona specjalnie na tę okazję scenografia i wiele innych niespodzianek.

Podziel się swoją opinią ;)