Julia Sibielak prezentuje nowy singiel

Walentynkowa niedziela w pełni! Dziś właśnie zapraszamy do wysłuchanie najnowszego singla od Julii Sibielak. Za produkcję muzyczną i kompozycję odpowiedzialny jest sam Mateusz Krautwurst.

„Unreal” to drugi singiel Julii Sibielak, który artystka prezentuje w rocznicę swojego debiutu. Julia zachwyca barwą głosu, wrażliwością i dojrzałością wykonawczą. Gratką dla miłośników smyczkowych brzmień jest fakt, że w nagraniu usłyszymy Atom String Quartet. Julia zabierze naszą wyobraźnię do scen filmu, który jeszcze nie powstał.

Nowa piosenka Julii jest opowieścią o zmianach i odpowiedzialności za scenariusz własnego życia. Młoda artystka zachęca nas do zauważenia granic między tym, co rzeczywiste i nierealne, a także dodaje odwagi, by nie bać się zmian, a szukać w nich inspiracji.

Julia Sibielak debiutowała w 2020 roku utworem „Undiscovered”. Jako najmłodsza uczestniczka Carpathia Festival zajęła 2. miejsce w ubiegłorocznej edycji festiwalu, śpiewając swój debiutancki singiel. Artystka jest także uczestniczką tegorocznej edycji Voice Office.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.