Julia Sibielak prezentuje nowy singiel

Walentynkowa niedziela w pełni! Dziś właśnie zapraszamy do wysłuchanie najnowszego singla od Julii Sibielak. Za produkcję muzyczną i kompozycję odpowiedzialny jest sam Mateusz Krautwurst.

„Unreal” to drugi singiel Julii Sibielak, który artystka prezentuje w rocznicę swojego debiutu. Julia zachwyca barwą głosu, wrażliwością i dojrzałością wykonawczą. Gratką dla miłośników smyczkowych brzmień jest fakt, że w nagraniu usłyszymy Atom String Quartet. Julia zabierze naszą wyobraźnię do scen filmu, który jeszcze nie powstał.

Nowa piosenka Julii jest opowieścią o zmianach i odpowiedzialności za scenariusz własnego życia. Młoda artystka zachęca nas do zauważenia granic między tym, co rzeczywiste i nierealne, a także dodaje odwagi, by nie bać się zmian, a szukać w nich inspiracji.

Julia Sibielak debiutowała w 2020 roku utworem „Undiscovered”. Jako najmłodsza uczestniczka Carpathia Festival zajęła 2. miejsce w ubiegłorocznej edycji festiwalu, śpiewając swój debiutancki singiel. Artystka jest także uczestniczką tegorocznej edycji Voice Office.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *