Kashell zagrał w Łodzi

Kashell zagrał w Łodzi

Kashell mimo przeciwności losu brnie naprzód i promuje swoją płytę wśród swoich fanów.

W czwartek (31 marca) zawitali do Łodzi. Art Kombinat był drugim przystankiem na trasie koncertów na najbliższy czas. Grupa zaprezentowała materiał z debiutanckiej płyty “Ka$hell”.

Wszak Kashell to bardzo młody twór, tak członkowie zespołu żółtodziobami nie są. Grupa została stworzona przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków nieistniejącej już łódzkiej formacji Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama (Von Marszala) Marszałkowskiego.

Panowie doskonale wiedzą jak wykorzystać swoje atuty, by publiczność rozgrzać do czerwoności. Gitara, bass, perkusja, aranżacje elektro i wokal stanowią dobrze naoliwioną machinę do mocnego grania. Jest moc słowa rapowanego (“Do przodu”), jest energia rockowego riffu (“Plask”), są i wzruszenia przy okazji utworu “Momenty”. To nasz drugi koncert chłopaków i nadal uważamy, że koncerty wychodzą im lepiej niż nagrania studyjne — a to tylko świadczy o wysokim poziomie artystycznym każdego z członków zespołu.

Masz ciężki dzień, potrzebujesz się wykrzyczeć, wyżyć i zapomnieć się na chwilę — koncert chłopaków jest idealnym pretekstem, by sobie ulżyć. Po wszystkim akumulatory “życiowe” naładowane są do pełna!

Bardzo dziękujemy Mystic Production za zaproszenie.

Fot. Karolina “Karolcia Kadruje” Filarczyk

Podziel się swoją opinią ;)