Koncert Igo w Klubie Studio — tuż, tuż!


Igo to ceniony artysta młodego pokolenia. Szerszy rozgłos zawdzięczai udziałowi w jednym z najbardziej popularnych projektów muzyki alternatywnej, jakim jest Męskie Granie. Jego artystyczny dorobek obejmuje także długoletnią współpracę w duecie z Bass Astral, którą kształtował przez ponad 12 lat. Już 7 grudnia tego roku możecie go usłyszeć podczas koncertu w Klubie Studio w Krakowie.

Po letnich festiwalach i udziale Igo w orkiestrze Męskiego Grania artysta nie mówi pas. Jesienią Igo odwiedzi Katowice, Warszawę, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań i Łódź po to, aby ponownie spotkać się z fanami. Podczas koncertów nie zabraknie utworów z pierwszej solowej płyty wokalisty, a także największych przebojów Bass Astral x Igo oraz niepublikowanych jeszcze utworów. Warto wspomnieć, że koncerty Igora w Krakowie są szczególne, gdyż właśnie tu dorastał i kształtował swój warsztat muzyczny.

Koncert startuje 7/12/2023 (czyli dzień po Mikołajkach, przypadek — nie!). Harmonogram koncertu: 19:00 otwierają się bramy, 20:30 startuje koncert i dobra zabawa z Igorem. Bilety dostępne na GOING i TICKETCLUB.


Rzeczywiste imię artysty to Igor Walaszek, urodził się 16 lipca 1992 roku w Krakowie. To właśnie tam rozpoczęła się jego pasja muzyczna, a po ukończeniu szkoły założył razem z Filipem Jarzęckim własną wytwórnię muzyczną w stolicy małopolski. Ich przedsięwzięcie, Iglo Records, odniosło sukces na rynku muzycznym. Igor Walaszek uczestniczył także w różnych zespołach muzycznych, a jednym z pierwszych był Clock Machine, założony w 2009 roku w jego rodzinnym mieście. Jako główny wokalista i lider tego zespołu, wydał kilka znaczących albumów, w tym Love, Greatest Hits, Imieniny i Prognozy. Jednak z biegiem czasu kariera Walaszka poszerzała się o liczne projekty muzyczne poza obszarem zespołu.

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)