Koncert Mery Spolsky w Klubie Studio już ten czwartek!

Już w ten czwartek (18/04) Mery Spolsky zawita do Klubu Studio w Krakowie, aby na nowo rozgrzać publiczność w rytmie body-positive.

Mery Spolsky to nie tylko artystka, która pisze teksty i zamienia je w piosenki — to także prowokatorka myśli, która od kilku lat mocno zaznacza swoją obecność na polskiej scenie muzycznej. Jest performerką, piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, która potrafi bawić się słowami jak mało kto. Jej obecność na dużym ekranie w ostatnim czasie zaistniała za pośrednictwem programu Drag Me Out, gdzie jest prowadzącą.

Jej wyrazisty wizerunek i osobowość zdobyły serca tysięcy fanów, którzy określają się jako Ludzie Spolsky. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i odważnych stylizacji, regularnie występując na najważniejszych polskich scenach i festiwalach. W ten czwartek również nie zabraknie wrażeń, kiedy Mery wyjdzie ponownie na scenę Klubu Studio w ramach trasy koncertowej EROTIK ERA TOUR II. W klubie zwykła koncertować już wcześniej, więc można liczyć na to, że zrobi szauu.

Popularność Mery Spolsky wzrosła dzięki albumom “Miło Było Pana Poznać” i “Dekalog Spolsky”. W czerwcu 2021 roku wydała swoją debiutancką książkę “Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj“, którą następnie przerobiła na formę muzyczną. Obecnie zapowiada nowy album i nową Erę Spolsky.

Ci, którzy mieli już okazję być na koncertach Mery Spolsky, nie potrzebują przekonywania do udziału w EROTIK ERA TOUR. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli tej przyjemności, oto krótkie wprowadzenie. Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą wam stać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Jednak twórczość Mery Spolsky to nie tylko dobra zabawa — artystka ma zawsze coś ważnego do powiedzenia. Tym razem skupia się na tematach związanych z seksualnością, ciałopozytywnością, wstydem, relacjami, oczekiwaniami wobec kobiet i bezkompromisowo wyraża to w swoich tekstach.

Druga część Erotik Era Tour w Klubie Studio ponownie rozgerzeje wszystkie parkiety, Mery Spolsky zawita do Krakowa już w ten czwartek do Klubu Studio przy ul. Budryka 4 🔥 📍 Zapiszcie zatem datę 18.04.2024 📅 w kalendarzu. Otwarcie bram nastąpi: 18:00 / Start koncertu: 19:00. Bilety zaczynają się od 99 zł. Bilety kolekcjonerskie do zdobycia w Klubie!

fot. materiały prasowe

Podziel się swoją opinią ;)