Kortez zapowiada dwa albumy i długą przerwę

20.06 ukaże się trzecia koncertowa płyta Korteza, która jest pamiątkowym zapisem materiału z trasy KWADRO TOUR. Jest to jednocześnie zapowiedź letnich spotkań muzycznych z artystą i jego trzyosobowym zespołem – Domanem, Miśkiem i Ziutą, który w tym składzie zaprezentuje się po raz ostatni. Z końcem trasy Kortez zapowiada zasłużoną siedmiomiesięczną przerwę, by powrócić na wiosnę z nowym albumem.

Kortez od lat ma stałą i mocną pozycję na rynku muzycznym. Zagwarantowały mu to min. dwa albumy pokryte POTRÓJNĄ PLATYNĄ. Jego koncerty od lat wyprzedają się w rekordowym tempie, mimo że jego ostatni album studyjny “Mini dom” ukazał się blisko 4 lata temu.


Przegadaliśmy to na tarasie w Jazzboyu i oddajemy w Wasze ręce kolejną płytę koncertową Korteza. Płyta nie trafi do oficjalnej sprzedaży, będzie dostępna tylko przez nasz sklepik (adres sklepiku) i po koncertach Korteza. To pamiątka również dla nas. Kwadro miało być już do końca, mieliśmy się razem zestarzeć, ale po raz kolejny życie zaskoczyło… Tego lata ostatni raz będziecie mogli zobaczyć razem na scenie Korteza, Domana, Miśka i Ziuta. Zostanie ta płyta z dwunastoma piosenkami i kilkudziesięcioma zdjęciami z naszych telefonów. Warto w tym miejscu nadmienić, że vinylowa wersja Kwadro Tour Live będzie zawierała album ze zdjęciami Huberta Grygielewicza. Po wakacjach robimy siedmiomiesięczną przerwę, by wrócić do sal koncertowych wiosną 2023 w nowym składzie i z nową płytą.

Jazzboy

Kortez – Kwadro Tour Live 

 1. Dobry moment
 2. Stare drzewa
 3. Zostań
 4. Nic tu po mnie
 5. Pierwsza
 6. Kominy
 7. We dwoje
 8. Niby nic
 9. Z imbirem
 10. Dobrze, że Cię mam
 11. Czy to już jest dno?
 12. Boję się

ZAMÓW ALBUM ONLINE


Podziel się swoją opinią ;)