Lady Pank – Trasa LP1 – Stodoła 16 i 17 listopada 2018

16 i 17 listopada zespół Lady Pank zaprasza na dwa wyjątkowe koncerty do warszawskiej Stodoły. Legendarna grupa zaprezentuje utwory ze swojej pierwszej płyty a na scenie pojawią się także goście specjalni.
35 lat od premiery legendarnego albumu i dostajemy jego remake, na którym pojawili się artyści: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki, Wyrostek. Na płycie pojawiły się bonusy, które pomimo, iż nie pojawiły się na debiutanckim albumie zespołu, to są niemniej znane i lubiane (Tańcz głupia tańcz, Mała Lady Punk i Minus 10 w Rio).
Trasa koncertowa LP1, obejmie kilkadziesiąt miast w kraju i za granicą. Podczas koncertów zostanie zagrana pierwsza płyta Lady Pank w niezmienionej kolejności, aranżacjach i, w kilku przypadkach, w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie. Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało karierę w latach 80. Nie zabraknie niespodzianek od zespołu dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w bilety, które są już dostępne w sprzedaży.
P.S Muszę bo się uduszę 😉 Legendarną płytę winylową zespołu Lady Pank zdobyłam jako jedna z pierwszych, ponieważ należałam do prężnie działającego w latach 80, Fan Klubu zespołu w Klubie Park. W każdy wtorek były spotkania z zespołem. Piękny czas…

Lady Pank – Mniej niż zero (ft. K. Kowalska, G. Markowski, T. Organek, P. Rogucki, M. Wyrostek)


Zajrzyj po więcej:


 

Podziel się swoją opinią ;)