Letni, klubowy remix utworu „We Are Done” duetu Pola Rise & Andy Ward

Pola Rise i Andy Ward prezentują remix utworu We Are Done, którego twórcą jest utalentowany włoski producent Virtual Youth. Singiel już w sieci!

Utwór We Are Done dzięki remixowi nabrał niezwykłego, tanecznego, klubowego vibe’u, idealnego na letnią imprezę w gronie przyjaciół. Uwór był trzecim singlem  polsko-australijskiego duetu Poli Rise & Andy’ego Warda z ich nadchodzącego wspólnego wydawnictwa, po świetnie przyjętych utworach „Higher” i „Mama Said”, które osiągnęły statusy ZŁOTYCH SINGLI!

Virtual Youth spod którego ręki wyszedł remix to producent działający na rynku od 2009 roku, specjalizujący się w muzyce chilloutowej i klubowej, czerpiący swoje inspiracje z twórczości artystów takich jak Robin SchulzGrimes czy Beach House. Tworzył remixy m.in. dla swojego przyjaciela Glaceo.

Klip do utworu odwołuje się do oryginalnego video, które powstało do We Are Done, tym razem wykorzystano tylko scenę opętańczego, ekscentrycznego tańca, któremu  oddaje się fenomenalna Agnieszka Warchulska. To taniec na grobie tego feralnego czasu, powiedzenie alegoryczne WE ARE DONE pandemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.