Letnie Brzmienia 2024 w Krakowie | Poznaj artystów

Santander Letnie Brzmienia to już tradycyjna formuła letnich koncertów, które zawitają również w tym roku do największych miast na mapie Polski: Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi i Poznania. Festiwal zagości w Krakowie w dniach 5-6.07.

Santander Letnie Brzmienia, po niezaprzeczalnym sukcesie festiwalowej formuły, kontynuuje weekendowe spotkania z najlepszą polską muzyką i obiecuje Nam jeszcze więcej niezapomnianych chwil. W tym roku, publiczność czeka koncertowy maraton i mnóstwo nowych atrakcji zarówno dla stałych weteranów, jak i festiwalowych nowicjuszy. Pozytywne letnie wibracje wspiera ponownie Santander Bank Polska jako sponsor tytularny wydarzenia. A jak to wyglądało w tamtym roku? Mamy dla Was jedno ze wspomnień.

Wśród artystów i artystek występujących na letniobrzmieniowych scenach, znajdą się najlepsi polscy wykonawcy, przedstawiciele różnych gatunków muzycznych – od popu, rocka, po muzykę z ulubionych rozgłośni radiowych, taką, która codziennie gości w Waszych radioodbiornikach, umilając dnie i noce.

Trochę organizacyjnie, Letnie Brzmienia w Krakowie będą rozbrzmiewać już w dniach 05.07.2024 ─ 06.07.2024 pod adresem: ul. Parkowa 12a, Kraków.

 Kto zagra zatem w Krakowie? 📣


Projekt “BABIE LATO” (Brodka, Margaret, Rosalie.)
MROZU
Vito Bambino
Zalewski
Kacperczyk
Łąki Łan
Poluzjanci
Sorry Boys
Margaret (koncert solowy)
Daria ze Śląska

🎫 Jak plasuje się kwestia biletów? KARNETY na wydarzenie dostępne były w formie EARLY BIRD TICKETS już od 05.03.2024 r., wtedy kosztowały 299 zł. Aktualnie za karnet dwudniowy zapłacicie od 320 zł.
Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl. Dzieci do 6. roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie. Więcej informacji: klik. Pamiętajcie, aby zdobywać bilety tylko z autoryzowanych punktów sprzedaży!

Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem wydarzenia jest Eventim, Tor Służewiec, Urząd Miasta Łódź i Miasto Katowice. Patroni medialni: RMF FM, Zwierciadło, Elle, Onet. Sponsor główny: Somersby. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska.

Po więcej info sięgnij na media społecznościowe:
www.instagram.com/santanderletniebrzmienia
www.tiktok.com/@santanderletniebrzmienia
www.youtube.com/@Santander_Letnie_Brzmienia 

fot. strona https://www.facebook.com/santanderletniebrzmienia

Podziel się swoją opinią ;)