[FOTO] Dr Misio rozgrzał Łódź do czerwoności

Dr Misio pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER”) w Łodzi. Grupa promuje swój najnowszy album “Chory na Polskę

Koncerty Dr Misio, to zawsze duże wydarzenie muzyczne. Wprawdzie brak w nich pirotechniki, efektownych baletów, czy połyskujących kostiumów, ale na koncerty tej kapeli przychodzą ludzie, o nieco innym wyczuciu doznań scenicznych. Podczas tych koncertów publika czerpie z muzyki, słów i ekspresji artystów

23 marca w łódzkiej Scenografii grupa Dr Misio na czele z Arkadiuszem Jakubikiem, zaprezentowała swój najnowszy album “Chory na Polskę”.

Niedzielny występ to drugi z trzech koncertów zorganizowanych przez Live Nation w ramach trasy promocyjnej najnowszego wydawnictwa grupy.

Dr Misio oprócz materiału z najnowszego albumu z singlami “Sztandar” i “Wielkie Żarcie” na czele, przypomniała doskonale znane fanom przeboje. Na scenie nie mogło zabraknąć “Pisma”, “Mentolowych papierosów”, czy “Pogo”.

Zespół bardzo lubiany w Łodzi uzbierał słuszną publiczność w łódzkiej Scenografii. Charyzma Arka Jakubika spowodował, że cały klub szalał w rytm muzyki pochodzącej zarówno z nowej, jak i poprzednich albumów.

Podziel się swoją opinią ;)