Maciej Gołyźniak Trio prezentuje singiel „The Restless Rains”

The Restless Rains” to wizytówka albumu „The Orchid” Maciej Gołyźniak Trio – nowości w serii Polish Jazz vol. 85, której premiera odbędzie się 18 września.

Perkusiści to wyjątkowa rzadkość w serii Polish JazzMaciej Gołyźniak – utytułowany polski perkusista jest zaledwie trzecim po Czesławie Bartkowskim Kazimierzu Jonkiszu liderem, którego album pojawi się w tej legendarnej serii w całej jej 55-letniej historii.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku „The Restless Rains” zapowiadającego klimat muzyczny albumu „The Orchid„. Gra w nim nie tylko sama muzyka tria. To także malowniczy obraz perkusji i muzyka – pietyzmu z jakim Perkusista rozstawia swój przepiękny instrument. Autorem zdjęć jest Radek Zawadzki.

Do realizacji swojego autorskiego projektu w trio Maciej Gołyźniak zaprosił znakomitych instrumentalistów: Roberta Szydło(bas), Łukasza Damrycha(piano) oraz gościnnie w czterech utworach Łukasza Korybalskiego(flugelhorn). Maciej Gołyźniak poruszający się dotąd muzycznie w przebojowym popie, alternatywie i progresywnym rocku tym razem przemawia do nas językiem, który zawsze grał mu w duszy – to jazz.


Zajrzyj po więcej:

FBfacebook.com/MaciekGolyzniakOfficial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.