[RELACJA] Myślenicki Festiwal Lata

Piękna pogoda, zachwycające okoliczności przyrody i mnóstwo dobrej muzyki. Tak w skrócie można opisać tegoroczny Myślenicki Festiwal Lata, który odbył się w dniach 28-29 lipca br. właśnie w Myślenicach. Dla mieszkańców położonego w Małopolsce miasta i okolic wystąpili między innymi Sławomir, IRA, Sylwia Grzeszczak i Future Folk.


O tym, jak wielkim zainteresowaniem cieszyło się wydarzenie, świadczył chociażby jego szeroki zasięg. Plakaty promujące imprezę zdobiły nawet ulice oddalonego o przeszło trzydzieści kilometrów Krakowa.


Sobota należała do miłośników góralskiego brzmienia z nowoczesną domieszką oraz damskiego wokalu na wysokim poziomie. Tego bowiem dnia zaprezentował się tu bowiem zespół Future Folk, który wkroczył na scenę o godzinie 19, zaś o 21.30 estradą zawładnęła Sylwia Grzeszczak.


Z kolei w niedzielę, o godzinie 17, myślenicką publiczność porwał król Rock Polo w towarzystwie pięknej Kajry i zespołu Trzymamy się Zapały. Sławomir zgromadził tłumy fanów, razem z nim wykonujących takie hity, jak „Megiera”, „Ni mom hektara”, „Aneta” czy – oczywiście – „Miłość w Zakopanem”. Tuż po występie składającym się z największych przebojów wokalisty i licznych repertuarowych niespodzianek zaśpiewała dla nas związana z regionem Gosia Hodurek. Nie zabrakło również miejsca na rockowe uderzenie zapewnione przez IRĘ.


Oprócz pokazu umiejętności wokalnych serwowanych odbiorcom przez niekwestionowane gwiazdy Festiwalu zaplanowano ponadto atrakcje dla dzieci przygotowane przez Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda. Na najwytrwalszych imprezowiczów czekała dyskoteka trwająca do późnych godzin nocnych.


Kolejna edycja Myślenickiego Festiwalu Lata przeszła do historii. Każdy, kto uczestniczył w tym wydarzeniu, z pewnością znalazł tutaj coś dla siebie i jeszcze długo wspominać będzie muzyczne doznania.


Zobacz fotorelację z koncertu Sławomira:


Zajrzyj po więcej:

Sławomir na Facebooku
IRA na Facebooku
Future Folk na Facebooku
Sylwia Grzeszczak na Facebooku
Gosia Hodurek na Facebooku


Podziel się swoją opinią ;)