Męskie Granie: Studio Ż – Krzysztof Zalewski, Tomasz Organek, Igor Walaszek, Michał Fox Król

Dzisiejszy wieczór to kolejna okazja to wspomnień ulubionych momentów z minionych edycji trasy Męskie Granie. Na kanapach w Studio Ż zasiądą członkowie zeszłorocznej Orkiestry, czyli Krzysztof Zalewski (który gościł również w ubiegłym tygodniu), Tomasz Organek, Igor Walaszek oraz Michał Fox Król. Spotkanie poprowadzi niezastąpiona Kasia Nosowska.

Przez dekadę organizatorzy Męskiego Grania stworzyli markę z najwyższej półki. Bilety na wydarzenia sprzedają się w rekordowym tempie można powiedzieć, że w ciemno – jeszcze w przedsprzedaży przed ogłoszeniem artystów biorących udział w koncertach. Profesjonalizm, wyjątkowe, niepowtarzalne aranżacje, powrót do wielkich, zapomnianych przebojów, czołowi artyści, niespotykane korelacje to wszystko składa się na sukces Męskiego Grania.

Z wiadomych powodów w tym roku nie spotkamy się pod scenami MG, ale organizatorzy nie zostawili fanów z “do zobaczenia za rok”. Wręcz przeciwnie – starają się działać online, wymyślając nowe możliwości zaspokojenia muzycznych potrzeb słuchaczy. Stąd Studio Ż, czyli trzy sobotnie spotkania podczas których razem z muzykami wracamy do poprzednich edycji trasy. Przyszłotygodniowe, ostatnie spotkanie ujawni nam tegoroczny hymn Męskiego Grania.

MĘSKIE GRANIE: STUDIO Ż – 20.06, godz. 19:00


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/MeskieGranie/

Instagram: https://www.instagram.com/meskie_granie/

Podziel się swoją opinią ;)