NOWE TWARZE | ANGIE.

Nowy rok, nowa muzyka, nowe twarze! Naszym pierwszym odkryciem na ten rok jest ANGIE. Dziewczyna z Wrocławia, która swoim głosem czyni prawdzwe muzyczne cuda

ANGIE. to wrocławska wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Najbliższe jej sercu są R&B i neo-soul. Czerpie inspiracje ze swoich idoli, takich jak D’Angelo czy Erykah Badu. Jej autorskie opowieści dotykają tematyki miłości, przyjaźni i poznawania swojego wewnętrznego dziecka.

Wokalistka ma na siebie już konkretny plan. Na początek w swoich singlach (które będą po kolei wypuszczane) chce po kolei przedstawiać swoje różne kolory i odcienie wrażliwości. Później chce wypuścić całą Ep’kę.

Moja emocjonalna podróż po dźwiękach kursuje głównie na trasie Neo-soul – R&B, ale również nie wykluczam w niej “podprzystanków” takich jak funk czy oldschool hip-hop (wydałam niedawno singiel z raperem) – mówi wokalistka

Kiedy artystka miłość do muzyki? Jak jej przygoda z tą muzą rozpoczęła się na dobre? Oto co nam powiedziała AGNIE. na ten temat:

Muzyka towarzyszyła mi od dzieciątka. Moja rodzina jest baaaaardzo muzykalna. Moja kochana mama śpiewała mi, jak byłam “pod jej serduchem” soulowe, wielkie utwory div takich jak Mariah Carey czy Toni Braxton, a tato z winylów puszczał mocniejsze klimaty jak DIO czy Black Sabbath.

Podziel się swoją opinią ;)