[NOWE TWARZE] Na letnie wieczory idelnie ukoi duet Chłodno

Chłodno to duet, który powstał przełomem lata oraz jesieni 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Niedawno dołączyli do projektu wytwórni Kayax – My Name Is New. Czerwiec rozpoczęli z przytupem, publikując premierowo debiutancki materiały zawarty na EPce “Chłodno”.

Ich muzyka odzwierciedla opowieści o sprawach, które zakurzone i zawstydzone leżą na dnie serca każdego człowieka. Wersy płynące z doświadczeń i zakamarków ich dusz, muzyka, która od zawsze grała gdzieś głęboko w środku, ale była zbyt skruszona, żeby się pokazać. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno. Chłodno sprawia, że w waszych sercach zapali się iskierka nadziei, ze może gdzieś tam właśnie, podczas chłodnej nocy – nie jesteście sami.


Od Instagram do sceny i wspólnego zespołu – Szymon Pałyz, który pochodzi z Pszczyny, to również członek i założyciel grupy now. Swój talent muzyczny szlifował współpracując z Dawidem Kwiatkowskim i z lokalnym składem Afterglow. Brał również udział w warsztatach gitarowych u Jana Borysewicza.

Wokalistka ChłodnoJulia Zastryżna powiązana jest również z formacją  Smth on point. Nad swoim głosem pracowała m. in. u Barbary Brody-Malon w VoicePless. Doświadczenie obojga w różnych składach oraz chęć stworzenia czegoś nowego, innego popchnęła ich do nawiązania współpracy. Chociaż odległość Pszczyna – Tychy nie jest ogromna, muzycy poznali się na Instagramie, obserwując wzajemnie swoje poczynania. Dziś mają na koncie kilka koncertów, które sami zorganizowali i debiutancką EPkę.


Singlem “Obudź”, zasili Kayaxową rodzinę w projekcie skierowanym do młodych artystów – My Name Is New. Oprócz tego utworu na EPce duetu znajdziemy jeszcze cztery propozycje muzyczne:

CHŁODNO EP (YouTube)

S(pokój)
I teraz kiedy mogę spać
Jakby tak
Obudź
Chłodno było nam


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/chlodnonam/

Instagram: https://www.instagram.com/chlodnonam/

Podziel się swoją opinią ;)