Nowy singiel od Stacha Bukowskiego – sprawdźcie “Tusz kolorowy”

Stach Bukowski podzielił się właśnie z fanami przebojowym numerem “Tusz kolorowy”. Piosenka jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego albumu, który ukaże się już jesienią.

Chwilę po premierze numeru “Gdy samotnie pędzę”Stach Bukowski wraca z kolejną muzyczną propozycją! Zespół podzielił się dziś z fanami swoim najnowszym singlem „Tusz kolorowy”. Jest to chwytliwa i wpadająca w ucho piosenka, która łączy w sobie ponadczasowe brzmienie z niemal tanecznym vibe’m.

Uważam, że muzyka i jej tworzenie to jedna z piękniejszych rzeczy jaka mogła mi się w życiu przytrafić. Jednak ta droga, podobnie jak wiele innych, przepełniona jest rozterkami, wątpliwościami, a czasem nawet obsesjami. Bardzo trudno znaleźć na to jakąkolwiek receptę, ale jak to zwykle bywa, najlepszym pomocnikiem jest ona sama… muzyka! Postanowiłem więc o tym opowiedzieć i przebojowym krokiem zawalczyć z negatywnymi myślami. Sprawiło mi to ogromną przyjemność i mam nadzieję, że słuchacze to dostrzegą. Zapraszam na „Tusz kolorowy”

Stach Bukowski

“Tusz kolorowy” to druga zapowiedź nowego albumu grupy, który ukaże się już jesienią. Pierwszym singlem promującym nadchodzący materiał jest nastrojowy kawałek “Gdy samotnie pędzę”, w którym wokalnie można usłyszeć nie tylko Stacha, ale i Agnieszkę Kamińską – basistkę i kobiecy pierwiastek trio. Nadchodzący materiał zespołu to efekt kolejnej współpracy z Marcinem Borsem – jednym z czołowych polskich producentów muzycznych. Wcześniej artyści pracowali wspólnie nad EPką “Chwila”.

Podziel się swoją opinią ;)