Oly. powraca z albumem “Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła”

Po trzech latach od wydania debiutu Home, Oly. przychodzi do nas z nowym wydawnictwem – Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła. Przez ten czas jednak nie próżnowała – mogliśmy ją usłyszeć w utworze Historia połączeń Łagodnej Pianki, artystka stworzyła również piosenkę do filmu Tarapaty pt. Biegnij.

 

Od wczoraj, tj. 23.11.2018r., nasze uszy może cieszyć nowa płyta Oly. zatytułowana Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła. Zawiera piętnaście piosenek w języku polskim i angielskim. Debiutancka płyta Home z 2015 roku wydana w całości po angielsku zawierała m.in. utwór The Loneliest Whale On Earth powstały przy współpracy z Low Roarem. Na nowym albumie także nie zabrakło gości. Jednym z nich jest Smolik, który przyczynił się do powstania utworu Zniknę zniknę. Piosenka jest jednym z dwóch singli promujących płytę, ukazała się na kilka dni przed jej premierą, a wraz z nią lyric video. Na krążku znajdziemy także utwór z Baashem pt. There Is No One.

W czerwcu tego roku jako singiel ukazała się także piosenka Mapa naszych miejsc, do której powstał teledysk. Możemy posłuchać tego utworu w dwóch wersjach językowych – po polsku i po angielsku jako Winterbird.

 

Tracklista:

1. To The Bones
2. Hologram
3. Nad Miastem
4. Zniknę Zniknę Feat. Smolik
5. Nocne Ptaki
6. Now Run
7. There Is No One Feat. Baasch
8. To Rise
9. Listy
10. My Name
11. Reading Words From Silver Screen

Bonus Tracks:

12. Secret Life
13. I’m Angry
14. Still Angry
15. Mapa Naszych Miejsc

Albumu Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła można posłuchać w serwisach cyfrowych lub nabyć w księgarniach.


Zajrzyj po więcej:

Album na Spotify
Album w Empiku
Facebook
Instagram

Podziel się swoją opinią ;)