Poluzjanci w trasie. Warszawskie Palladium pękało w szwach

27 października 2023 r. w warszawskim Palladium odbył się koncert grupy Poluzjanci

Grupa wystąpiła w klubie przy ulicy Złotej w Warszawie w ramach jesiennej trasy koncertowej. Podczas występu fani Poluzjantów usłyszeli najbardziej znane piosenki zespołu. Podczas piątkowego wieczoru w Palladium nie mogło zabraknąć takich szlagierów, jak: “Mała apokalipsa”, “Nie ma nas”, “Trzy metry ponad ziemią”, czy “Tralala 300”. Pojawił się także utwór “Woda czasu”, która zapowiada nową płytę zespołu, która, jak stwierdził sam Kuba Badach, powinna na rynku pojawić się już w przyszłym roku.

Koncerty Poluzjantów, to nie tylko muzyka. To także atmosfera, którą w dużej mierze tworzą muzycy zespołu. Z daleka widać, że muzycy doskonale czują się w swoim towarzystwie, niemal identycznie czują muzykę, którą grają. Wisienką na koncertowym torcie jest popis konferansjerski, momentami stand-upu w wykonaniu wokalisty – Kuba Badacha.

Poluzjanci wystąpili w składzie: Kuba Badach – wokal, Marcin Górny – instrumenty klawiszowe, Grzegorz Jabłoński – instrumenty klawiszowe, Robert Luty – perkusja, Piotr Żaczek – gitara basowa, Łukasz Belcyr – gitara elektryczna.

Poluzjanci to kultowa grupa, przewrotnie nazywana najbardziej znanym nieznanym polskim zespołem, która zainspirowała i wychowała całe pokolenia młodych artystów. Muzycy po sześciu latach przerwy wrócili na scenę podczas pierwszego dnia Jazz Around Festival 2022 i zahipnotyzowali tłum fanów stęsknionych za niepowtarzalnym muzyczno-wizualnym klimatem tworzonym przez muzyków.

Podziel się swoją opinią ;)